• Zemní práce

  Zemní práce na lomu ČSA
  Dozer CAT D8 T

  Reference
 • Zemní práce

  Zemní práce na lomu ČSA
  TATRA Phoenix, nakladač SANY SY 335

  Reference
 • Zemní práce

  Odvoz materiálu pomocí dempru
  VOLVO A60 H

  Reference

Zemní práce a rekultivace

Společnost je vybavena technikou pro provádění zemních prací jakéhokoliv rozsahu s převahou strojů pro velké stavební zakázky. Disponujeme zemními a stavebními stroji pro nejrůznější použití, širokou škálou buldozerů Komatsu a Caterpillar o hmotnosti od 8 do 45 tun, několika desítkami nakladačů a rýpadel s objemem lžíce až 4 m3 a velkým množstvím další techniky pro zemní práce. Pro potřeby zákazníka jsme schopni vytvořit nejoptimálnější konfiguraci podle aktuální situace na staveništi. Umíme budovat nové skládky odpadu, rekultivovat staré ekologické zátěže, sanovat a následně rekultivovat skládky komunálního a průmyslového odpadu.

Máme dlouholeté zkušenosti s prováděním zemních prací při výstavbě rychlostních komunikací a dálnic, včetně výstavby portálů tunelů.

Mezi hlavní činnosti patří kompletní příprava území pro pozemní stavitelství. Naše stroje můžete potkat při zakládání staveb po celé České republice.

Velkou konkurenční výhodou je možnost téměř okamžitého nasazení techniky, její vysoká kapacita a široká škála.

Další oblastí, kde působíme, je budování nových skládkových boxů podle přísných předpisů pro jejich zakládání. Umíme uzavírat a následně rekultivovat řízené skládky odpadu. Poradíme si i se sanací černých skládek.

Jsme specialisté na sanaci a následnou rekultivaci ekologických škod, vzniklých předchozí těžbou. V oboru rekultivací rozsáhlých územních celků máme dlouhodobé zkušenosti.

Příprava území pro inženýrské stavby , sanace ekologických zátěží, rekultivace, cesty a komunikace, výstavba a sanace skládek.

Recyklační linka Sandvik QJ341 +

Drcení a třídění kameniva, zeminy a stavebních materiálů

Společnost na základě požadavků zákazníků zainvestovala do nejnovější recyklační linky Sandvik QJ341 + určenou k recyklaci stavebních materiálů a zpracování kameniva a zeminy.

Sandvik QJ341+ byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám zákazníků a je trvale jedním ze světově nejprodávanějších pásových drtičů.

Mobilní linka SANDVIK skládající se z mobilního čelisťového drtiče SANDVIK QJ341+, mobilního hrubotřídiče SANDVIK QE341 a 2 ks haldovacích dopravníků TR7542. Čelisťový drtič SANDVIK QJ341+ je vybaven separátním dvouplošným hrubotřídičem před vstupem do drtiče, což zajistí perfektní odseparování zahliněného materiálu před vstupem do drtiče a také možnost odtřídit frakci 0/22 mm do boku. Samotný čelisťový drtič o velikosti 1 200 × 750 mm je schopen zpracovat skutečně velkou vstupní kusovitost, díky zpětnému chodu ihned uvolnit zaklíněný materiál a díky plně hydraulicky nastavitelné štěrbině okamžitě regulovat velikost vyráběné suroviny. Hrubotřídič SANDVIK QE341 s délkou třídící plochy 4,7 × 1,5 m dokáže podrcenou surovinu perfektně vytřídit na požadované frakce. Díky článkovému podavači a dlouhé třídící ploše může pracovat také samostatně a jedná se tedy o velmi univerzální stroj.

Informujte se o možnosti pronájmu a zpracování cenové nabídky.

Rádi Vám předložíme nezávaznou nabídku, nebo zodpovíme dotazy. Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Přehled techniky

Pásový dozer Komatsu D155

Pásový dozer Komatsu D155

Pásové dozery

Caterpillar CAT D5
Caterpillar CAT D6
Komatsu D 65
Caterpillar CAT D8
Komatsu D155
Liebherr 722 – široké pásy

Pásový dozer CAT D8

Pásový dozer CAT D8

Disponujeme dostatečným množstvím strojů pro nejrůznější použití, širokou škálou buldozerů Komatsu a Caterpillar, několika desítkami nakladačů a rypadel a velkým množstvím další techniky pro zemní práce. Pro potřeby zákazníka jsme schopni vytvořit nejoptimálnější konfiguraci podle aktuální situace na staveništi.
Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Mezi naše hlavní činností patří příprava území pro velké stavby. Naší velkou konkurenční výhodou je možnost téměř okamžitého nasazení techniky. Rozsáhlý a pestrý strojový park umožňuje sestavit techniku přesně podle požadavku zákazníka a tím dosáhnout jejího optimálního využití a zajímavé ceny. Spolupracujeme s největšími stavebními firmami v České republice. Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Ozveme se Vám

Napište nám svůj e-mail, ozveme se Vám zpět a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení

Váš email

Fotogalerie z realizací

Rekultivace, sanace

Naše společnost se mimo jiné zabývá inženýrskou činností při zahlazování následků předchozí těžby. Zkušenosti získané za několik desítek let jsou zúročeny i v dalších oblastech – při zakládání a provozu řízených skládek odpadu, ekologické likvidaci černých skládek, sanaci vodních nádrží, při likvidaci následků povodní a budování opatření proti povodním.

.