• Nákladní vozy Volvo
  s návěsy

  Přeprava sypkých materiálů

  Reference
 • Dempr Volvo A60 H

  Přeprava sypkých materiálů demprovou technikou

  Reference
 • TATRY Phoenix

  Přeprava sypkých materiálů v těžkém terénu

  Reference

Nákladní a speciální doprava

Provádíme přepravu veškerých materiálů se zaměřením na sypké hmoty – zeminy, písky, kamenivo. Přepravu provádíme jak po pevných komunikacích, tak v terénu. Většina nákladních vozidel je vybavena vleky, což významně snižuje přepravní náklady.

Skupina nákladních vozidel Volvo je jednou z největších v republice. Umíme si vybudovat vlastní cesty, materiál naložit a přepravit na místa celé ČR. Přepravujeme sypké náklady i nebezpečné odpady (ADR), pro které máme k dispozici kromě sklápěcích vozidel i kontejnerová vozidla.  Pro přepravu sypkých hmot v terénu máme k dispozici dampry Volvo.

K dispozici máme šesti a osmi kolová vozidla značky Volvo včetně souprav, valníky, tahače, cisterny pro přepravu PHM, kropicí vozy, zametací vozidla, a mnoho další techniky.

Jedním z největších strojů našeho vozového parku je mobilní jeřáb Liebherr LTM 1050.

Nabízí provozovateli vysoký užitek, protože je svou špičkovou technikou mnohostranně použitelný. Čtyřnápravový osmikolový podvozek dává jeřábu možnost dobré průjezdnosti v místech bez zpevněných komunikací a po kvalitní silnici se pohybuje rychlostí okolo 80 km/h. Teleskopické rameno dosáhne do výšky 36 m, maximální nosnost břemene je 50 tun. Kromě tohoto mohutného stroje disponujeme dalšími mobilními jeřáby převážně tuzemské výroby.

Dále zjišťujeme i přepravu osob.

Z menších vozidel pro přepravu osob nabízíme Ford Tranzit pro přepravu 9 nebo 17 cestujících.

Přeprava sypkých materiálů, přeprava sypkých materiálů demprovou technikou, kontejnerová přeprava, přeprava nebezpečných odpadů, doprava uhlí do domu.

Přehled vozidel a techniky

Areál DTS Vrbenský, a.s. - Nákladní vozy Volvo

Areál DTS Vrbenský, a.s. – Nákladní vozy Volvo

Valníky:

Tatra 815
Mercedes Atego valník s HR

Sklápěče:

TATRA T158 – dumper
VOLVO 6×6 sólo
VOLVO 6×6 s vlekem
VOLVO 8×4, 8×6 sólo, TATRA PHOENIX
VOLVO 8×4, 8×6 s vlekem
Volvo 4×2 sólo – Doprava uhlí do domu

Nadrozměrná přeprava - Tahač Volvo

Nadrozměrná přeprava – Tahač Volvo FH540

Tahače:

VOLVO tahač, podvalník
VOLVO tahač, skl.návěs

Nákladní vozidla jsou převážně využívana pro přepravu sypkých hmot, především zeminy, jílů a spraší. Většinu vozového parku tvoří jednostranné a dvoustranné sklápěče Volvo provozované jak sólo vozidla nebo jako soupravy. Rovněž nabízíme přepravu nadrozměrných nákladů do hmotnosti 40 tun, kde zajistíme příslušná povolení, doprovodná vozidla, naložení i složení nakládky včetně nakládky stavebních strojů. Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Jedním z největších strojů našeho vozového parku je mobilní jeřáb Liebherr LTM 1050. Nabízí provozovateli vysoký užitek, protože je svou špičkovou technikou mnohostranně použitelný.  Teleskopické rameno dosáhne do výšky 36 m, maximální nosnost břemene je 50 tun. Kromě tohoto mohutného stroje disponujeme dalšími mobilními jeřáby převážně tuzemské výroby na osvědčených podvozcích Mercedes a Tatra. Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Ozveme se Vám

Napište nám svůj e-mail, ozveme se Vám zpět a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení

Váš email

Fotogalerie techniky

Doprava uhlí do domu

Zajišťujeme rozvoz mosteckého uhlí až do vašeho domu. Volejte Zelenou linku tel.: 800 111 311 nebo na dispečink tel.: 478 005 120, 606 600 687 a nechte si spočítat cenu včetně dopravy.