• Pronájem komunální techniky

  Zametač Mercedes Atego

  Kontakty
 • Pronájem autojeřábů

  Mobilní jeřáb
  LIEBHERR LTM 1050

  Kontakty

Pronájem jeřábů a speciálních strojů

Mobilní jeřáby, komunální technika a busy

Jedním z největších strojů našeho vozového parku je mobilní jeřáb Liebherr LTM 1050. Nabízí provozovateli vysoký užitek, protože je svou špičkovou technikou mnohostranně použitelný. Čtyřnápravový osmikolový podvozek dává jeřábu možnost dobré průjezdnosti v místech bez zpevněných komunikací a po kvalitní silnici se pohybuje rychlostí okolo 80 km/h. Teleskopické rameno dosáhne do výšky 36 m, maximální nosnost břemene je 50 tun. Kromě tohoto mohutného stroje disponujeme dalšími mobilními jeřáby převážně tuzemské výroby na osvědčených podvozcích.

Naše společnost disponuje mimořádně pestrým a rozsáhlým strojovým parkem, naše dodací lhůty jsou velmi krátké a ceny zajímavé.

Ceny jsou závislé na době výkonu práce, vzdálenosti pracoviště a aktuální ceně pohonných hmot. Je proto vhodné Vaši poptávku konzultovat s pracovníky obchodního oddělení, kteří Vám rádi požadované informace poskytnou a předloží příslušnou kalkulaci.

Rádi Vám předložíme nezávaznou nabídku, nebo zodpovíme dotazy. Napište nám, nebo rovnou zavolejte. Zde je naše stránka s kontakty.

Nabídka autojeřábů, komunálních vozidel a vozů k přepravě osob

Jařáb Liebherr LTM 1050

Jařáb Liebherr LTM 1050

Autojeřáby

Jeřáb AD 20, AD 28 t
Jeřáb Liebherr, 50 t

Montážní plošina MPT

Typ strojeNosnostVýška
PLOŠINA MPT 27450 kg27
Jeřáb Tatra AD 2020 tun26
Jeřáb Tatra AD 2828 tun32
Jeřáb LIEBHERR LTM 105050 tun36

Ozveme se Vám

Napište nám svůj e-mail, ozveme se Vám zpět a pomůžeme Vám vybrat nejlepší řešení

Váš email

Fotogalerie

Pronájem autojeřábů

 Nabízíme Vám pronájem mobilního jeřábu  Liebherr LTM 1050. Teleskopické rameno dosáhne do výšky 36 m, maximální nosnost břemene je 50 tun. Kromě tohoto mohutného stroje disponujeme dalšími mobilními jeřáby převážně tuzemské výroby na osvědčených podvozcích Mercedes a Tatra.